1-Logo KM 22-depositphotos-bgremover
Potřebujete poradit?

Vinylová podlaha

Vinyl je velmi oblíbená podlahová krytina.
Vyrábí se z tvrzeného PVC jako samostatné lamely, které jsou  celoplošně lepeny k podkladu,mohou být také  položeny jako plovoucí podlaha.
Vinylová podlaha pak  vytváří celistvou a houževnatou vrstvu s vynikajícími tepelnými a akustickými vlastnostmi která je vhodná pro použití s podlahovým vytápěním.
Povrch vinylové podlahy je sám o sobě pocitově teplejší oproti ostatním podlahovým krytinám.
Kvalitní vinylové podlahy jsou opatřeny horní PUR vrstvou pro jejich vyšší odolnost a snadnější údržbu.

Laminátová podlaha

Kvalitu laminátové podlahy určuje tzv. “zátěžová třída”. Při výběru laminátové podlahy je nutno věnovat pozornost nejen velkému množství dostupných dezénů, ale především kvalitě, s čímž Vám velice rádi poradíme dle našeho nejlepší vědomí a svědomí.

Laminátové podlaha bývá často označována jako “plovoucí” díky způsobu její podkládky. Jednotlivé šablony nejsou pevně spojeny s podkladem, což zlepšuje akustické vlastnosti podlahy.

Laminátové podlahy jsou snadno udržovatelné. Nezachycují prach, tudíž jsou zdravotně nezávadné.

Jsou vhodné pro použiví v kombinaci s podlahovým vytápěním.

Dřevěná podlaha

Podlahy z přírodního dřeva nabízí mnoho variant. Její výběr je proto dobré důkladně promyslet, s čímž Vám velmi rádi poradíme.

Zeptejte se nás, kdy zvolit dvouvrstvou a kdy lépe třívrstvou dřevěnou podlahu. Do jakého typu místnosti se dřevěná podlaha hodí.

Nesporné kouzlo přírodního materiálu se díky moderním postupům slučuje s odolností a snadnou udržovatelností soudobé dřevěné podlahy.

Koberce

Položit celoplošný koberec se může zdát snadným úkolem. Aby se Vámi očekávaný výsledek stal skutečností, obraťte se na nás!

Zaměříme mísnost, koberec položíme a ořízneme, na přání ohraníme ukončovacími lištami a dalšími doplňky jako jsou například zarážky dveří apod.

Nabízíme a prodáváme bytové i zátěžové koberce.

Pvc

Velkou výhodou PVC je jeho cenová a vozorová rozmanitost. Poradíme Vám jakou kvalitu PVC vybrat do které místnosti.

Moderní PVC podlaha dokáže svým vzhledem téměř dokonale imitovat ostatní podlahové krytiny, a to se zachováním její perfektní udržovatelnosti.

K dispozici jsou různé šířky. PVC podlaha představuje velmi dobrou volbu pro mnoho typů použití.

KM podlahy Marek Köhler
IČ: 88557952
DIČ: CZ8009045308

Prodejna

Jižní 296/118,
Slavonín, Olomouc

Po. – Čt  9,00 – 17,00 hod

Novinky a informace na váš email

© 2022 Všechna práva vyhrazena